Hakkımızda

Dekoratif Taş Duvar

Türkiye'nin Kaplama Taş Konusunda Uzman Markası Pangolin Stone Hakkında

Pangolin Stone kaplama taş sektöründe, kendi maden ocaklarına sahip ve kendi agregasnı üreten tek kaplama taş kültür taşı üreticisidir. Laboratuvarlarında gerekli tüm testler yapılarak, kültür taşı üretimi için en yüksek kaliteli agrega seçilir

Dekoratif kaplama taş modellerimiz her türlü iç mimarlık tasarım ve konseptlerine uygun bir şekilde tasarlanmış; eşsiz dokularıyla Pangolin Stone farkını ortaya koymaktadır.

Kaplama taşlar için kültür taşı ve kültür tuğlaları Üretim Tesisleri 3.000 m2 kapalı alan, 10.000 m2 açık alan Depo( hammadde, ambalaj, boya vb )2.000 m2 kapalı alandır. Eşsiz kaplama taşlar için dünyanın en iyi kalıp alma teknolojisi ve en kaliteli kalıp materyalleri üreticileri ile çalışırız ( Alman ve Amerikan orijinli ).

Kültür taş ve kültür tuğlaları üretiminde dünyanın en yüksek kaliteli, en uzun ömürlü ve insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen göz alıcı kaplama taş boyalarını kullanırız. Bu konuda, Alman, Amerikan ve İngiliz orijinli dünyanın en prestijli boya üreticileri ile çalışırız.

Pangolin Stone, organizasyonundaki hiç bir pozisyon için yaş, cinsiyet, medeni hal, ana dil, etnik köken, ırk, din, mezhep, bölge, politik görüşvb ayrımı yapmaz. Bu tür şeylerin kişiye özel olduğuna inanır ve çalışma hayatının gündemine almaz. İnsan hak ve özgürlüklerini ana ilkesi olarak görür. Strateji, iş geliştirme ve iş akışları konularında, istisnasız tüm çalışanlarının görüşlerine değer verir, görüşlerini sorar ve karar alma süreçlerine katılımlarını sağlar.

Pangolin Stone’un tüm tesislerinde ve ofislerinde, çalışanlarının, müşterilerinin ve misafirlerinin sağlığı ve güvenliği her şeyden önce gelir.

Ayrıca tüm fabrika ve ofislerde, metal, cam, ahşap, kağıt, plastik vb atıklar toplanır, tasnif edilir ve geri dönüşüm tesislerine gönderilir.

Üretimden çıkan atık sular arıtılır ve yeniden kullanılır.

Pangolin Stone kaplama taşları, hem iç mekan hem dış mekanlarda eşsiz dokusu ve benzersiz tasarımlarıyla dikkat çeker. İç mimariye uygun dekoratif kaplama taşlar ile Pangolin Stone farkını hissettirir. Doğayı ilham alan bir bilinçle işe koyulan Pangolin Stone için kaplama taş üretiminde birincil hedefi kaliteli hizmettir.

Bütün kaplama taş üretim prosesi sürecinde, ürünlerin dizayn aşaması ile başlayan sürekli kalite ölçümleri ve kontrolleri, ham maddelerin seçimi, üretim işçiliği, paketleme ve HSE konularında büyük bir hassasiyetle devam eder.

Tüm dekoratif taş kaplama, dekoratif tuğla kaplama ürünlerimiz öncelikle, çalıştığımız müşterilerimizin ve kamu kurumlarının beklentilerinin ötesinde sonuçlar elde etmek için atölye ve ar-ge laboratuvarlarımızda tasarlanmış ve defalarca denenmiştir.

Pangolin Stone kutusu sektörde benzersizdir! Kutular bağımsız kapaklı bir hediye kutusu şeklindedir. Kutular monolitik ( yekpare ) gövdeli tasarlandığı için, altlarında zımba veya bantlama gerektiren açıklıklar yoktur. Bu özellik, nakliye ve yatay-düşey taşıma sırasında kutuların deforme olmasını engeller ve kutu içindeki ürünler için maksimum koruma sağlar.

Dekoratif kaplama taşlarının uzman markası Pangolin Stone kutularının kapakları özel bir teknikle üretilmiştir. Ekstra film tabakası, yağmur vb geçici bir süre yoğun su temasında bile, kutuya giren suyu belirli bir süre için engeller.

30’dan fazla ülkeye ihracat…
Sektöründeki en deneyimli yönetim kadrosu…

Hedefimiz;
SIFIR iş kazası, SIFIR meslek hastalığı, SIFIR çevre kirliliği!

Pangolin Stone
Pangolin şıklığının farkındalığını keşfedin

Instagram

Burada Instagram özet akışımızdan en son çekimleri bulacaksınız.